Frontend Developer

  • Warszawa
  • B2B / Etat
  • Opublikowano: 3.07.2019

Oczekiwania

  • komercyjne doświadczenie w realizacji projektów z wykorzystaniem technologii HTML5 i CSS (min. 2 lata),
  • bardzo dobra znajomość JavaScript,
  • dobra znajomość języka angielskiego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • znajomość AngularJS, Ember.js, Backbone.js
  • umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków

  • tworzenie kodu w JavaScript,
  • tworzenie widoków HTML,
  • stylowanie za pomocą CSS,
  • integracja z back-endem,
  • współpraca z grafikami i designerami.

Oferujemy

  • dowolny model zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B) lub współpraca projektowa,
  • pracę zdalną lub stacjonarną,
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w szybko rozwijającej się firmie,
  • udział w szkoleniach, konferencjach i innych wydarzeniach branżowych
  • pracę z wiodącymi markami
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie zdrowotne, kartę Multisport itp.),
  • bardzo przyjazną i luźną atmosferę pracy w branży reklamowej.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” i wysłanie do nas maila oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb procesów rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych, przy czym nie będzie to miało wpływu na dotychczasową zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie Twojej zgody, przed jej wycofaniem. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Brandwonder moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji. Jeśli chcesz podać dodatkowe dane, informujemy że Brandwonder będzie mogło je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Twojej dobrowolnej zgody. Więcej: Polityka prywatności

Image Description

Szukasz pracy?

Zapoznaj się z pozostałymi ofertami.

Praca