New Business Manager

  • Warszawa
  • Etat
  • Opublikowano: 28.02.2020

Oczekiwania

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, w środowisku B2B, w branży reklamowej,
  • doświadczenie w negocjacjach z kadrą zarządzającą wyższego szczebla,
  • kreatywności i determinacji w dotarciu do nowych klientów,
  • umiejętności budowania długofalowych relacji z klientami,
  • znajomości branży reklamowej, ze szczególnym naciskiem na digital i social media,
  • chęci do rozwoju i nauki,
  • samodzielności oraz bardzo dobrej umiejętności organizacji własnej pracy,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • prawa jazdy kategorii B.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie procesu sprzedaży produktów i usług agencji od pozyskania klienta, poprzez prezentację oferty, negocjacje warunków kontraktu po realizację zlecenia,
  • pozyskiwanie nowych klientów agencji,
  • przygotowywanie indywidualnych rozwiązań dla klientów agencji we współpracy z poszczególnymi działami agencji,
  • budowanie świadomości i pozycji marki Brandwonder na rynku.

Oferujemy

  • dowolny model zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B) z atrakcyjnym wynagrodzeniem podstawowym i systemem premiowym,
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w szybko rozwijającej się firmie,
  • udział w szkoleniach, konferencjach i innych wydarzeniach branżowych
  • pracę z wiodącymi markami
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie zdrowotne, kartę Multisport itp.),
  • bardzo przyjazną i luźną atmosferę pracy w branży reklamowej.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” i wysłanie do nas maila oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb procesów rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych, przy czym nie będzie to miało wpływu na dotychczasową zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie Twojej zgody, przed jej wycofaniem. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Brandwonder moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji. Jeśli chcesz podać dodatkowe dane, informujemy że Brandwonder będzie mogło je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Twojej dobrowolnej zgody. Więcej: Polityka prywatności

Image Description

Szukasz pracy?

Zapoznaj się z pozostałymi ofertami.

Praca