SEO Specialist

  • Warszawa
  • B2B / Etat
  • Opublikowano: 28.02.2020

Oczekiwania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze SEO,
  • chęć rozwoju w obszarze SEO,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • wiedza dotycząca wyszukiwarek internetowych,
  • umiejętność optymalizacji serwisów internetowych pod wyszukiwarki,
  • umiejętność obsługi narzędzi potrzebnych do SEO, np. Search Console, Google Analytics, Screaming Frog itp.,
  • wiedza na temat czynników wpływających na pozycję strony w wyszukiwarce
  • podstawowa wiedza na temat składni HTML i podstaw technologii stron WWW,
  • podstawowa wiedza o Content Marketing,
  • angielski w stopniu komunikatywnym.

Zakres obowiązków

  • wykonywanie audytów serwisów internetowych pod kątem wyszukiwarek,
  • rekomendowanie klientom rozwiązań, które zwiększą ruch organiczny
  • tworzenie raportów w ustalonym harmonogramie,
  • przygotowywanie analiz konkurencji, linkowania itp.,
  • kontakt z klientami agencji i uczestnictwo w spotkaniach,
  • tworzenie ofert przetargowych,
  • tworzenie strategii linkbuilding.

Oferujemy

  • kontakt z najnowszymi technologiami, możliwość stałego pogłębiania wiedzy i wymiany doświadczeń,
  • poszerzanie zakresu prowadzonych projektów,
  • pracę w zespole profesjonalistów i pasjonatów,
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość pracy dla renomowanych firm na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” i wysłanie do nas maila oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb procesów rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych, przy czym nie będzie to miało wpływu na dotychczasową zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie Twojej zgody, przed jej wycofaniem. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Brandwonder moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji. Jeśli chcesz podać dodatkowe dane, informujemy że Brandwonder będzie mogło je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Twojej dobrowolnej zgody. Więcej: Polityka prywatności

Image Description

Szukasz pracy?

Zapoznaj się z pozostałymi ofertami.

Praca